Více než jen samota u lesa

 

Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa - je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem, jsme měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky. 

 

Dárkový poukaz

Pokud si přejete nakoupit poukaz na firmu, zde prosím vyplňte fakturační údaje společnosti (jméno společnosti, IČ, DIČ):
Poštou obvykle trvá doručení 4-5 pracovních dní od data připsání částky na náš účet. Emailem zpravidla odesíláme poukazy následující pracovní den po připsání částky na náš účet nebo po přijetí "potvrzení o platbě".
KULNA_darkovy poukaz.jpg

P5130028.jpg

Penzion Kůlna

Komfort ve skandinávském stylu

Z prastarého hospodářského stavení lesních dělníků jsme vybudovali útulné a stylové místo. Přízemí vévodí prostorná restaurace s velkými kamny otevřená do okolních luk a privátní jídelna s terasou pro hosty penzionu. V patře naleznete osm tématických pokojů s kouzlem a vůní okolních stromů.

AdobeStock_190224449 copy_2.jpg

Pobyty plné zážitků

MORAVSKÝ KRAS A MNOHEM VÍC

Kůlna nabízí ideální polohu na dosah Moravského krasu, díky které je u nás možné prožít dny plné aktivního odpočinku, ale i sladkého lenošení. Ať už k nám zavítáte jen na víkend nebo na celý týden, vždy budete mít řadu příležitostí k příjemnému strávení svého volného času a užijete si svůj pobyt naplno.

 
Penzion-Kulna_snidane_17_DSC_0050.jpg

Na co máte dnes chuť?

POCTIVÁ JÍDLA TRADIČNÍ ČESKÉ KUCHYNĚ

Naše jídla jsou charakteristická citem pro detail a pečlivě vybíranými čerstvými sezónními surovinami. O víkendu k nám můžete zavítat na tématické degustační akce doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot. Svoji návštěvu si můžete protáhnout příjemnou procházkou po okolí.

2DSC_0061 copy.jpg

V srdci Moravského krasu

KRAJINOU JESKYNÍ, HLUBOKÝCH lesů a dlouhých ÚDOLÍ

Tento zapomenutý kus země si vás získá od prvního okamžiku. Nechte se zlákat stezkami které vás povedou celé hodiny podél vápencových skal a strmých úbočí, po stopách potoků ztrácejících se v zemi a kolem malebných rybníků. Okolí skýtá řadu neobyčejných možností jak strávit volný čas. Přesvědčte se sami.

 
Penzion-Kulna_stavba-v-podvecer_DSC_0100 copy.jpg

Nabídka pro firmy

unikátní Genius loci k vašim službám

Penzion Kůlna je skvělým místem pro privátní firemní akce, teambuildingy, školení či večírky. K uspořádání vaší akce nabízíme kompletní prostory penzionu a jeho okolí. Rádi zajistíme i celou řadu doprovodných aktivit.

AdobeStock_24814322.jpeg

Svatby na Kůlně

DEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ

S kapacitou 27 lůžek a stravováním až pro 80 osob jsme ideálním místem pro svatby menší až střední velikosti. Klidná a krásná okolní příroda, unikátní a přívětivé prostory penzionu i příjemný servis našeho týmu jsou důvody, proč se rozhodnout pro penzion Kůlna.

 

Singletrail Moravský Kras

Pokud budete chtít strávit den opravdu aktivně, můžeme vyjet na nedaleký Singletrail Moravský Kras. Díky léty prověřené metodice stavění tras si jízdu v přírodě maximálně užijete. Trasy nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce ani do kopce. Kolo si můžete půjčit přímo na místě.

více na > www.singlekras.cz