Více než jen samota u lesa

 

Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa - je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem, jsme měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky. 

 
 

Chystá se na Kůlně

PRODLOUŽENÝ JÓGA VÍKEND
25. - 28. 10.

Provensálské repete IV. alias prodloužený víkend s jógovým studiem Jóga v Provence. Více zde…

“NADECHNI SE A LEŤ”
1. - 3. 11.

Uvolnění, lehkost a klid je tématem dalšího víkendového jóga pobytu, tentokrát s Dagmar Dash Voudouragkaki. Více zde…

JÓGOU KE ZDRAVÍ
15. - 17. 11.

Jógový víkend s vegetariánskou plnou penzí. Více zde…

 

 

Dárkový poukaz

Pokud si přejete nakoupit poukaz na firmu, zde prosím vyplňte fakturační údaje společnosti (jméno společnosti, IČ, DIČ):
V případě platby převodem prosíme o úhradu příslušné částky na náš účet číslo 3886581329 / 0800, do poznámky transakce uveďte vaše příjmení.
Poštou obvykle trvá doručení 4-5 pracovních dní od data připsání částky na náš účet. Emailem zpravidla odesíláme poukazy následující pracovní den po připsání částky na náš účet nebo po přijetí "potvrzení o platbě".
KULNA_darkovy poukaz.jpg

Kulna4_res.jpg

Penzion Kůlna

Komfort ve skandinávském stylu

Z prastarého hospodářského stavení lesních dělníků jsme vybudovali útulné a stylové místo. Přízemí vévodí prostorná restaurace s velkými kamny otevřená do okolních luk a privátní jídelna s terasou pro hosty penzionu. V patře naleznete osm tématických pokojů s kouzlem a vůní okolních stromů.

AdobeStock_190224449 copy_2.jpg

Pobyty plné zážitků

MORAVSKÝ KRAS A MNOHEM VÍC

Kůlna nabízí ideální polohu na dosah Moravského krasu, díky které je u nás možné prožít dny plné aktivního odpočinku, ale i sladkého lenošení. Ať už k nám zavítáte jen na víkend nebo na celý týden, vždy budete mít řadu příležitostí k příjemnému strávení svého volného času a užijete si svůj pobyt naplno.

 
Penzion-Kulna_snidane_17_DSC_0050.jpg

Na co máte dnes chuť?

POCTIVÁ JÍDLA TRADIČNÍ ČESKÉ KUCHYNĚ

Naše jídla jsou charakteristická citem pro detail a pečlivě vybíranými čerstvými sezónními surovinami. O víkendu k nám můžete zavítat na tématické degustační akce doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot. Svoji návštěvu si můžete protáhnout příjemnou procházkou po okolí.

2DSC_0061 copy.jpg

V srdci Moravského krasu

KRAJINOU JESKYNÍ, HLUBOKÝCH lesů a dlouhých ÚDOLÍ

Tento zapomenutý kus země si vás získá od prvního okamžiku. Nechte se zlákat stezkami které vás povedou celé hodiny podél vápencových skal a strmých úbočí, po stopách potoků ztrácejících se v zemi a kolem malebných rybníků. Okolí skýtá řadu neobyčejných možností jak strávit volný čas. Přesvědčte se sami.

 
Kulna5_res.jpg

Nabídka pro firmy

unikátní Genius loci k vašim službám

Penzion Kůlna je skvělým místem pro privátní firemní akce, teambuildingy, školení či večírky. K uspořádání vaší akce nabízíme kompletní prostory penzionu a jeho okolí. Rádi zajistíme i celou řadu doprovodných aktivit.

AdobeStock_24814322.jpeg

Svatby na Kůlně

DEN, NA KTERÝ SE NEZAPOMÍNÁ

S kapacitou 27 lůžek a stravováním až pro 80 osob jsme ideálním místem pro svatby menší až střední velikosti. Klidná a krásná okolní příroda, unikátní a přívětivé prostory penzionu i příjemný servis našeho týmu jsou důvody, proč se rozhodnout pro penzion Kůlna.

 
DSC_0408.jpg

Singletrail Moravský kras

Pokud budete chtít strávit den opravdu aktivně, můžete vyjet na nedaleký Singletrail Moravský kras. Díky léty prověřené metodice stavění tras si jízdu v přírodě maximálně užijete. Trasy nikdy nevedou dlouho rovně, příliš z kopce ani do kopce. Kolo si můžete půjčit přímo na místě.

více na > www.singlekras.cz