Pro firmy

Penzion Kůlna je skvělým místem pro privátní firemní akce, teambuildingy, školení či večírky. K uspořádání vaší akce nabízíme kompletní prostory penzionu a jeho okolí. Rádi zajistíme i celou řadu doprovodných aktivit, dokonale sladěných s unikátním geniem loci penzionu.

 

NAŠLI JSTE JEDINEČNÉ MÍSTO PRO FIREMNÍ AKCE

Rozhodnutí uspořádat firemní akci v penzionu Kůlna ocení nejen zaměstnanci firmy, ale také vaši nadřízení. Příjemné ubytování ve skandinávském stylu uprostřed přírody skýtá nejen různorodé možnosti pro
aktivity pro posílení týmového ducha, ale také klid na odpočinek. Výborná kuchyně spolu s moderně
vybavenými prostorami pro středně velké konference jsou ideální kombinací pro jakoukoli firemní akci nebo setkání managementu. Dokážeme uspokojit rozmanité potřeby vašich zaměstnanců.

 

 

Podívejte se co u nás můžete zažít

 
pro firmy1.jpg
pro firmy2.jpg

UŽITEČNÉ WORKSHOPY – DŮM PŘÍRODY MORAVSKÉHO KRASU

Pozoruhodná příroda Moravského krasu nabízí nejen nádherné krasové výtvory, ale také atraktivní okolí plné tajemných říček a zákoutí. V rámci workshopů v Domě přírody se o této jedinečné lokalitě dozvíte vše podstatné a ještě více. Objevíte utajená místa Moravského krasu, seznámíte se s místními fenomény a největšími atrakcemi, a zároveň potěšíte i své smysly. Zažijete zde, jak chutná a voní Moravský kras. Připraveny budou totiž místní speciality a regionální produkty.

 
DŮM PŘÍRODY
49.3630058N, 16.7101422E
pro firmy4.jpg
RUDICKÉ PROPADÁNÍ
49.3327453N, 16.7338658E

SÁHNETE SI AŽ NA DNO – RUDICKÉ PROPADÁNÍ

Chcete, aby kolegové ještě dlouho vzpomínali na dobrodružství, které v rámci firemní akce společně zažili? Nabízíme jedinečnou příležitost zahrát si na speleology a navštívit pod odborným dohledem jinak nepřístupný systém Rudického propadání. Objevíte tajemný svět jeskyní, chodeb a úzkých štěrbin, polezete po nekonečných žebřících až nakonec budete odměněni pohledem na dno nejhlubší suché propasti v ČR. Zajistíme dopravu na místo i speciální speleologické vybavení.

 
pro firmy5.jpg
pro firmy6.jpg

KDYŽ NA KONĚ, TAK NA KOŇSKÉ PÓLO

Výuku jízdy na koni naleznete téměř všude, ale výuku póla na koních už asi ne. Nabízíme vám tuto netradiční zábavu jako ideální aktivitu pro všechny zmlsané zaměstnance. Výuka koňského póla je vhodná i pro ty, kteří na koni zatím neumějí jezdit. Vše se naučí zde. V rámci teambuildingu se dozvíte nejen teorii této hry, vyzkoušíte si základní cviky a odpaly na speciálním trenažéru, ale nakonec můžete vše zúročit přímo u živých koní. Kromě toho si zde můžete na koni také jen vyjet.

www.kulna-jedovnice.cz

 

 
pro firmy8.jpg
pro firmy7.jpg
SINGLETRAIL MORAVSKÝ KRAS
49.3327989N, 16.7650750E

ADRENALIN I POHODOVÁ VYJÍŽĎKA NA KOLECH

Mají kolegové zálibu v pohybu a sportu? Nechte je zde objevit nedaleké singletraily. Čeká na ně okolo 30 km upravených přírodních stezek určených pouze cyklistům. A to ve třech okruzích dle náročnosti a délky tratě. Na své si přijdou jak vyznavači adrenalinových zážitků, tak i začátečníci. Místní singletraily jsou totiž jedny z nejhezčích u nás a užije si
je každý bez rozdílu výkonnosti. Horská kola sebou vozit nemusíte, zajistíme zapůjčení špičkových celoodpružených horských kol značek Cannondale, GT a Kona.

 

rezervace pro firemní zákazníky

E rezervace@kulna-jedovnice.cz
T +420 603 273 593