Ubytování na Kůlně

 

Přijďte si odpočinout na skutečně výjimečné místo

Představte si dny daleko od hluku aut, daleko od každodenních starostí. Místo, kde zažijete naprostý klid a stanete se součástí divoké a krásné přírody Moravského krasu. U nás zažijete vstávání při pohledu na okolní louky zahalené v mlžném oparu, zahlédnete pasoucí se srnky a uslyšíte vítr v korunách stromů.

 

Kulna_pokoj.jpg
drevo detail.jpg
Kulna_pokoj_koupelna.jpg

Krása stromů se otiskla do našich pokojů

Naše pokoje jsme pojmenovali podle stromů, které najdete v okolních lesích – borovice, akát, modřín, jasan, olše, dub, javor a buk. Dřevo těchto stromů jim vtisklo nezaměnitelný charakter v podobě unikátně navrženého nábytku. Samozřejmostí je samostatné sociální zařízení a LED televizor na každém pokoji. 

V našem penzionu se můžete ubytovat ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém, jednom čtyřlůžkovém pokoji a v nabídce máme také čtyři čtyřlůžkové apartmány sestávající ze dvou vzájemně propojených pokojů, vhodných například pro rodiny s dětmi.

 

Ceník ubytování

Na jednu noc – 1 590 Kč, ubytování na dvě a více nocí – 1 440 Kč, děti do 10 let – 990 Kč, děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Cena je uvedena za osobu a noc včetně polopenze – snídaně formou švédských stolů a večeře sestávající ze tří chodů. Polopenze je nedílnou součástí ubytování. Váš domácí mazlíček je u nás vítán po předběžné domluvě.