Gastronomie na Kůlně

 

Na Kůlně vaříme pouze pro ubytované hosty a předem objednané skupiny. O to lépe se o vás postaráme, pokud se k nám vydáte k pobytu, rodinné oslavě či firemnímu školení.

DSC_0018.JPG

Poctivá jídla TRADIČNÍ ČESKÉ kuchyně

Ať už si u nás budete pochutnávat na zvěřinovém ragú nebo čerstvě upečeném domácím štrúdlu,
poznáte, že naše jídla jsou charakteristická citem pro detail a pečlivě vybíranými čerstvými sezónními surovinami.

Penzion-Kulna_snidane_5_DSC_0016_2.jpg

Polopenze během pobytu v Kůlně

Pokud se u nás ubytujete, budete se těšit z bohaté snídaně, která je podávaná v naší jídelně a na sluncem zalité terase penzionu. Po celém dni na vás čeká výtečná večeře sestávající z předkrmu či polévky, hlavního chodu a dezertu.

DSC_0948 copy.jpg

GURMÁNSKÉ VÍKENDY A degustační akce

Pro naše hosty výjimečně chystáme i tématické gurmánské akce a víkendové pobyty doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot, které vám vždy připravíme voňavě čerstvé.


 
2DSC_00102 copy.jpg

Tip na procházku

před nebo po hodování

 

Udělejte si pěkný víkendový výlet a spojte návštěvu našeho penzionu s krátkou procházkou po okolí. Co třeba krátký okruh, který vás provede přes louky a pole ke kouzelnému rybníku Budkovan a lesem zpět? Návrh trasy naleznete zde.

Je to pro vás málo? Tak nabízíme něco výživnějšího. 11 kilometrů nádhernou přírodou Rakoveckého údolí vám již zajistí pořádnou chuť k jídlu! Návrh trasy zde.


Příjezd k penzionu

Příjezd k penzionu je možný pouze z Jedovnic (nikoliv ze Senetářova, ačkoliv vás tudy možná povede navigace).

Z Havlíčkova náměstí v Jedovnicích odbočte směrem na břeh rybníka Olšovec (ulice Barachov) a po ulici Riviera pokračujte až k lesu, kde pokračujte dále rovně po lesní cestě cca 500 metrů k našemu penzionu.

Na příjezdu do Jedovnic je aktuálně platný zákaz vjezdu ze všech směrů kvůli rekonstrukci vozovky. Návštěvy našeho penzionu mají však vjezd samozřejmě povoleny!