Gastronomie na Kůlně

 
DSC_0018.JPG

Poctivá jídla TRADIČNÍ ČESKÉ kuchyně

Ať už si u nás budete pochutnávat na zvěřinovém ragú nebo čerstvě upečeném domácím štrúdlu,
poznáte, že naše jídla jsou charakteristická citem pro detail a pečlivě vybíranými čerstvými sezónními surovinami.

Penzion-Kulna_snidane_5_DSC_0016_2.jpg

Polopenze během pobytu v Kůlně

Pokud se u nás ubytujete, budete se těšit z bohaté snídaně, která je podávaná v naší jídelně a na sluncem zalité terase penzionu. Po celém dni na vás čeká výtečná večeře sestávající z předkrmu či polévky, hlavního chodu a dezertu.

DSC_0948 copy.jpg

GURMÁNSKÉ VÍKENDY A degustační akce

Pro naše hosty výjimečně chystáme i tématické gurmánské akce a víkendové pobyty doplněné špičkovými víny. Na své si přijdou milovníci ryb, zvěřiny a jiných místních dobrot, které vám vždy připravíme voňavě čerstvé.

 

Únor plný chutí a vůní

Na měsíc únor jsme pro vás připravili trojici tématických víkendových pobytů spojených s intenzivním gurmánským zážitkem. Nechejte se zlákat uměním našeho šéfkuchaře Jiřího Kacera a užijte si víkend, který bude příjemně hýčkat vaše chuťové buňky i žaludek!

Víkendové pobyty v ceně 3900 Kč / os. zahrnují pobyt na 2 noci s polopenzí, 2x degustační pětichodovou večeři snoubenou s víny, prohlídku punkevních jeskyní v neobvyklém únorovém čase a tipy na příjemné procházky netradičně liduprázdným Moravským krasem. 

Samostatné degustační pětichodové večeře snoubené s víny bez ubytování nabízíme v ceně 890 Kč / os. (případně pro řidiče bez vína za 490 Kč / os.), poptávejte emailem na rezervace@kulna-jedovnice.cz.

knedlik.jpg

Gurmánský víkend tradiční české kuchyně s degustací moravských vín

(22. – 24. ÚNORA 2019)

Na Kůlně máme rádi tradiční české dobroty. Škvarková pomazánka na čerstvém, křupavém chlebíčku, poctivá sekaná nebo sametově jemná svíčková patří k českým tradicím a ty my rádi připomínáme. Proto jsme si připravili dvojici degustačních menu, díky kterým si tyto lahůdky užijete dosyta. Nebude chybět ani hovězí guláš, kachní prsa, králík nebo kynuté knedlíky s borůvkami. Vše bude doplněno degustací vybraných moravských vín (převážně vinařství Sonberk a Vican) z našich spřátelených vinařství.

KOMPLETNÍ MENU >>

REZERVACE VEČEŘE BEZ UBYTOVÁNÍ >>
rezervace@kulna-jedovnice.cz

RESTAURACE OTEVŘENA: SOBOTA+NEDĚLE OD 11:00

 

 
2DSC_00102 copy.jpg

Tip na procházku

před nebo po hodování

 

Udělejte si pěkný víkendový výlet a spojte návštěvu našeho penzionu s krátkou procházkou po okolí. Co třeba krátký okruh, který vás provede přes louky a pole ke kouzelnému rybníku Budkovan a lesem zpět? Návrh trasy naleznete zde.

Je to pro vás málo? Tak nabízíme něco výživnějšího. 11 kilometrů nádhernou přírodou Rakoveckého údolí vám již zajistí pořádnou chuť k jídlu! Návrh trasy zde.


Příjezd k penzionu

Příjezd k penzionu je možný pouze z Jedovnic (nikoliv ze Senetářova, ačkoliv vás tudy možná povede navigace).

Z Havlíčkova náměstí v Jedovnicích odbočte směrem na břeh rybníka Olšovec (ulice Barachov) a po ulici Riviera pokračujte až k lesu, kde pokračujte dále rovně po lesní cestě cca 500 metrů k našemu penzionu.

Na příjezdu do Jedovnic je aktuálně platný zákaz vjezdu ze všech směrů kvůli rekonstrukci vozovky. Návštěvy našeho penzionu mají však vjezd samozřejmě povoleny!